Odżywki na masę


Nie można wykonać dużego zamku na spokojnym fundamencie. A przecież dużo kobiet stara się zbudować wielkie ciało bez podstawy. A właśnie wielu z nich nie zdobywa masy mięśniowej. Musisz dokonać duże fundamenty, aby zrobić wspaniałe ciało. Oto co to podkreśla...

Podstawa wielkości. Nie bogata przebijać marmurowej rzeźby bez dużego domu marmuru. Nie można pompować mięśni, jakie nie zostały wybudowane wcześniej. Musisz zwiększyć całkowitą masę mięśniową, nim będzie silna ją nazwać za usługą ćwiczeń izolacyjnych i dzielenia diety.

Podstawa Siły. Nie umiesz bronić się twardy także szeroki z pięknym ćwiczeniami izolacyjnymi - ciężary są zbyt krótkie. Potrzebujesz ćwiczeń złożonych, aby poznać ciężko i silniej. Możesz użyć tej mocy, aby wyodrębnić większą wagę, aby wycisnąć mięśnie.

Fundacja Formularza. Nie można stawiać dużych z ciemnej sytuacji. Wygodna metoda zwiększa bezpieczeństwo budowania i efektywność. Zwiększa odporność, dzięki czemu większe ćwiczenia mięśni cięższe. Musisz regularnie wykonywać podstawowe ćwiczenia, aby poznać właściwy formularz.

Kuszenie lekceważy ten czyn i chodzi szybko po pompie z znaczną izolacją. Jeżeli natomiast robisz fundament wielkości, role oraz układu, dostaniesz odpowiedniejsze wyniki niezależnie z ostatniego, co postanowisz się zrobić później - czyli więc stanowi estetyka, wytrzymałość czy chociażby wyższa walor.

Wyzwaniem stanowi aktualne, że wszystko działa na startu. Możesz dojść mięśnie, skacząc bezpośrednio w technologii replikacji wysokiej rep. Ale nie zbudujesz dużej masy mięśniowej, którą ważna wykonać w jak najgorszym czasie. Oraz w kraju utkniesz, bo przenigdy nie założyłeś fundamentu.

Więc stanowi, gdy dużo mężczyzn podejmuje zadawać ich genetykę lub wiek. To właśnie tam zaczynają płacić więcej suplementów. Tylko tam zaczęli zastanawiać się nad sterydami anabolicznymi. Brak doświadczenia, żebym sprawdzić, czy zabiega o ich uczenie - nie zdołali zbudować dużego fundamentu.

Ten przewodnik budowy mięśni polega na spędzeniu roku na zawartości podstawy formy, wielkości oraz sile. Trudem można specjalizować się, gdyby planujesz. Większość obywateli jest radosna z ostatniego, jak wskazują przez trening siłowy. Niektórzy potrzebują więcej estetyki. Jednak jednak tworzy się budować silne fundamenty.

Ruch to obszar

Arnold Schwarzenegger i Franco Columbo mogą zginąć ponad 700lb

Arnold Schwarzenegger i Franco Columbo mogą zginąć ponad 700lb

Dużo grupy to fala mięśni. Jeśli podniesiesz duże, posiadasz poważny. Więc najlepsze kulturystów, które żyły, były zdrowe jak byki. Wiedzieli, że życie równa się wielkości.

Oto jak więc idzie: Twoje mięśnie szkieletowe są przyczepione do kości przez ścięgna. Twoje mięśnie kierują się do interesowania mięsem i podejmowania ciężarków. Im cięższy ciężar na pręcie, tymże korzystniejszy kłopot ściągnie go. Wymusza to mięśnie do poważniejszej pracy, aby podnieść i sprawdzać ciężar.

Podnoszenie ciężkich ciężarów podkreśla twoje ciało oraz mięśnie. Pobudza ich do coraz intensywniejszego wzrostu, dzięki czemu mogą dokładnie obsłużyć tenże tenże stres następny trening. To stanowi projekt - cykl adaptacyjny - aka, co nie zabija, sprawiasz, że stanowisz większy. Po prostu wskocz, zawierasz istotny.

Arnold Schwarzenegger zgadza się. Siedem razy wygrał tytuł pana Olympia. A dodatkowo współzawodnik w olimpijskim podnoszeniu, uzupełnianiu i prawdziwym, nim został kulturystą. Arnold mógłby Deadlift 710lb, Bench Press 440lb i Squat 473lb. Oto co napisałem o roli...

Prawdą jest, że nie wszyscy kulturysti są silni, głównie ci, którzy większość dokształcali się z ciężarkami. A lata wynoszenia towarów także czynności z ciężarkami dały mi masywne bicepsy, ramiona i plecy mięśnie i uda. Po nisku patrzał na istotniejsze i bogatsze niż reszta.

Arnold nie stanowił chętnym lub złotym kulturystą, który kojarzył siłę swoją wielkości. Istnieje długa lista najlepszych kulturystów, jacy mogą podnosić duże, ciężkie odważniki. Oto kilka przykładów…

Franco Columbo. Uczestnik szkolenia Arnolda z Sycylii. Mógłby Deadlift 755lb, Bench 525lb i Squat 655lb. Nawet konkurował jako szybki. Franco wygrał pana Olympia dwukrotnie.

Reg Park. Doradca Arnolda, który może pokazałeś go chęci to kwotę. Mógł Deadlift 700lb, Bench 500lb i Squat 600lb. Reg Park otrzymałeś tytuł Mr Universe trzy razy.

Ronnie Coleman. Mistrz 8 razy pan Olympia powiedział kiedyś: "Każdy pragnie być kulturystą, przecież nikt nie chce budować ciężkich ciężarów". Mógł Deadlift 800lb jak orzeszki ziemne.

Sergio Oliva. Oceniony jako krajowy lider wagi olimpijskiej. Mógł podnieść 300lb napowietrznych i miał 1000lb. Następnie przeniósł się do kulturystyki i wygrał pana Olympia 3x.

John Grimek. Zmierzony do podnoszenia ciężarów na Zawodach Olimpijskich. Następnie przeniósł się na kulturystykę i wygrał pan America i przyjaciel Universe. Grimek mógł także w układu lat 60-tych siedzieć Squat 400 funtów.

Dr Layne Norton Phd. Pro-bodybuilder i powerlifter. Podniesienie jego Squat wziął nogi z kurczaka od 21 "do 28" ud. On squats 617lb, ławki 387lb i Deadlifts 700lb.

Stan Efferding. Profesjonalny kulturysta, który stanowi też właścicielem rekordu świata w warstwie 275lb przy 854lb. Ludzie często określają go najczystszym kulturystą świata.

Te kulturystki DID wysokiej rep roli izolacji form w jakimś problemie, aby ograniczać ich urodę. Początkowo były szybcy. Oraz nie obracały się silne, czyniąc izolację jak loki i muchy. Byli absolutni, robiąc duże Squats i Deadlifts. W owy rodzaj rozszerzyły swój ogólny zasięg i moc mięśniową.

Kulturystów i siłowników efektywnie wykorzystywanych do uprawiania w niniejszy tenże możliwość. Więc stanowiło dobre, żeby mogli rywalizować w obu. Konkursy kulturystyki użytkowane istniały choćby do wyników. Joe Weider zastąpił wówczas w 1946 roku, kiedy skończył IFBB i przekształcił kulturystyce w turnieje piękności.

Ale stopień jest nieustannie wielkością. Dlatego tak znacznie skutecznych podnośników że przejść jako kulturystów, jeśli diety. Wystarczy popatrzyć na powerlifter Dan Green i olimpiadę Dlitry Klokov. Dan Squats 848lb, Dmitry podnosi 511lb napowietrznych. Grupa obywateli nie potrafiła powiedzieć, czy uczą kulturystykę czy siłę.

Dan Green i Dmitry Klokov wykazują, że pracownik jest pozycją

Dan Green i Dmitry Klokov wykazują, że waga jest funkcją

Dziś nie wygrają konkursów kulturystycznych przeciwko prawdziwym kulturystom. Ale prawdopodobnie nie zamierzasz konkurować. Większość klientów chce zbudować mięśnie, żeby się położyć (hej, nawet ja). Nie wiem żadnej kobiety, która żebym tego nie lubiła. Nie znam żadnego faceta, który by nie chętnie wyglądał.

I bezpiecznie, mogą tutaj zakammarować loki. Ale grupę ich wysiłków wykonywa się z mocnych przysiegów, nacisków i pociągnięć, ponieważ tegoż każe ich sport. Ich postawa jest to wynikiem ciężkiego podnoszenia ciężarów. To opisuje zasadę kształtu dodatkowej funkcji.

Niektórzy twierdzą, że ruch wytrzymałościowy nie buduje mięśni, ponieważ uważali tłuszczowych siłowni. Po wstępne, mają mięśnie, duże mięśnie, czyli nie podnoszą dużych. Wtedy jest ukryte za tłuszczem. Powerlifters nie wygrają, ponieważ są bardziej zgrane niż ich konkurenci. Wygrywają, podnosząc cięższy ciężar.

Dwa, te 300lb mutantów pro kulturalizmu są oczywiście dużo zużyte niż 300lb powerlifters. Pierwszy jest zgodny o indywidualnej diecie, używa wszelakich modeli leków, żebym osiągnąć więcej cięcia a jest opalony. Ten obecni po nisku zjada tonę, aby zmaksymalizować odzysk mięśni oraz złamać rekordy świata. Inne cele.

Oto jak porównać - wziąć 180lb powerlifter i 180lb naturalnego kulturystę. Połóż je brzegiem bez suszenia a na identycznych poziomach oleju w ciele. Przeciętna dziewczyna nie była w stanie zauważyć, kto jest przełącznikiem. Prawdopodobnie nazwaliby ich także kulturystami. Heck, nazywają mnie kulturystą.

Inni uważają, że trening wytrzymałościowy nie może cię powiększyć. Toż staje w różnicy z modnym momentem. Dodatkowo Andy Bolton zmarł 1000lb i przedstawia ponad 300lb. Przeżył go, stanowi straszny. Kategorie wagowe w podnośnikach o energii do 140 kg. Ci klienci są inklinację do bycia znacznym. Lecz więc nie wszystko, ponieważ tłuszcz nie obraca się.

Konflikt nadarza się, bo uważali lekki podnośnik. W filmie poniżej możesz zauważyć Sergey Fedosienko Squat 300kg przy wadze ciała tylko 58 kg. Niewielki ludzie powie, że nie istnieje niewątpliwy, więc podnoszenie ciężkich ciężarów nie sprawia, że ​​jesteś niebezpieczny. To proponuje na zabieg odpowiedniego rozsądku.

Dlaczego nie zajmuje bardzo mięśni? Czemu nie są jego ramionami 18 "? Ponieważ wielka masa mięśniowa zależy zwłaszcza z zasięgu oraz wielkości ramy. Ten mężczyzna stanowi jedynie 4,9 ". Skąd może ważyć 100 kg bez ruszania tłuszczu. 58 kg jest perfekcyjny na wielkość. Tymczasem ostatnie nie oznacza 18 "ramion dla niego. Normalna.

Znowu podnoszą siłę podnoszącą większe z bliskich przeciwników. A skoro są klasy wagi, manipulują ciężarem ciała, aby oddać się kategorią, w której są najbardziej konkurencyjne. Mali gracze często jeść odpowiednio, aby usunąć przyrostu wagi ciała. Nie wybierają zrealizować cięższej kategorii.

Ale rozmiar jest wysokością. Nawet gwiazdy zamknęły się a już podnoszą ciężkie. To najaktywniejszy metoda, aby łatwo zwiększyć całą masę mięśni, żebym wyglądały na prawdziwe. Wystarczy popatrzeć na Hugha Jackmana i Henry'ego Cavill'a Uderzając za filmy Wolverine'a i Supermana ...

Hugh Jackman Zmarł dla Wolverine, Henry Cavill dla Supermana

Hugh Jackman Zmarł dla Wolverine, Henry Cavill dla Supermana

Hugh Jackman ciągnie 461 funtów, natomiast on jakby 50 lat. Był jakikolwiek sens, kiedy notował na Twitterze: "jeśli bar nie pochyla się, udasz". Krawędzie nie zginają prętów. Ciężkie przysiady i Deadlifts robią. Chyba nie myślisz o skuteczność, po prostu chcesz zrealizować mięśnie. Ale podnoszenie ciężarów stanowi owym, czego trzeba.

Zdrowie to powierzchnię nie oznacza, iż ​​musisz Deadlift 700lb, jak Arnold. Nie mogę tego spowodować. Przecież stanów przyjemniejszy. Widzisz ogromną sumę, zwiększając Squat do 140kg / 300lb, ławka do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Możesz wtedy osiągnąć z StrongLifts 5 × 5.

A przecież grupę mężczyzn tworzy wszelkie wymówki, żebym nie podnosić ciężaru. Robią gazillion ćwiczeń i zamiast tego poszukiwać pompę. Lecz zatem nie działa, ponieważ rozmiar budynku wymaga uzyskania siły. Trzeba podnieść ciężkie, aby tak zwiększyć całkowitą masę mięśniową. Zacznij dziś.

Progresywne przeciążenie

Milo z Croton szkolenia dla odporności oraz kwocie w dawnej Grecji

Milo z Croton ćwiczenia dla role oraz masie w starej Grecji

W starej Grecji Milo z Croton wykształcił się na Mistrzostwach Olimpijskich, niosąc łydkę na plecach każdego dnia. Cielę powiększyło się, co zmusiło Milo do zwiększania cięższych ciężarów. W końca tego grono Milo szło się przyjemniejsze natomiast zdrowsze. W miejscowym czasie mieszkał się największym człowiekiem, zdobywając Olimpiadę 6x.

To nieprawda. Pokazuje jednak prawdę stopniowego przeciążania dawanego w korzystnych programach szkoleniowych, takich jak StrongLifts 5 × 5. Stopniowe zwiększanie masy ciała podkreśla twoje ciało i mięśnie. Powoduje, że skorzystają moc oraz kształt, dzięki dlaczego będą w powstanie tak stosować ciężkie ciężarki w perspektywy.

Wielkość to wartość, kiedy szybko wyjaśniono. Musisz przemieszczać się, żebym mieszkać się wielkim. Progresywne przeciążenie polega na bieżącym, jak ostatnie działasz. Rozpocznij lekką, dodaj wagę każdego treningu, tak długo jak toż możliwe. Zawsze staraj się podnosić więcej. Ponieważ jeżeli akurat nie podnosziesz ciężaru ciała niż w ubiegłym roku czy miesiącu, nie dostajesz mięśni.

Podobnie działa inaczej - Progressive Underload. Obserwował ludzi mniej aktywnych w granicę ich wieku. Stosują z mięśni mniej, zamieniając się w siedzenie. Stoją się chude, delikatne i ciężkie, ponieważ nie używasz, tracisz. Twoje ciało potrzebuje powodu, żebym żyć odpornym i silnym.

Pozycja tym, że gra przeciążenie, jest więc więcej najprostszy możliwość na spełnienie postępu. Zestawy, reps także kształtowania mogą przetrwać takie też. Po nisku dodajesz wagę. A wiesz, albo planujesz postępy, spoglądając na miarę na pas - jeśli rośnie z procesem czasu, zyskujesz mięśnie.

Większość pań uzależnia się od pomysłów edukacyjnych, które używają stopniowe przeciążenie. Uważają, że skłanianie do zrozumienia wartości na pas zwiększa każdy ruch. Oni ukończą z niecierpliwością grać na siłownię i zarejestrować, jak wysoce mogą przyjąć to. Niestety pragną ruszać się tak, jak raz.

Obecnie nie możesz dołączyć wagi na zawsze. Inaczej każdy byłby Squatting 700lb. Ale część gości stanowi zdziwiona, jak długo mogą dodać wagi. Pewnie stanowi więc otwarte, wszak nie łatwe. Toż stanowi groźna praca. Niektórzy ludzie nie mają tegoż, czego trzeba, aby naciskać na wzmocnienie wagi mięsa w kółko...

Tyle głów zamiast gonić pompę. Młode mięśnie młode z cienkim treningiem. Jednak wtedy suma przeprowadza się rozkruszać mięśnie wodą. Gdy właśnie pójdziesz z siłowni, pompa zniknęła. Trudno te pompować wszystko, gdyby na powodzie nie zajmuje wiele masy mięśniowej ...

Inni ścigają bolesność. Uważają, iż są bolesne po treningu oznacza, że ​​tworzysz mięśnie. Tylko nie jest powiązania pomiędzy bolesnością i rozwojem mięśni. Nowość zwykle powoduje bolesność - nowe zadanie, waga, zakres rep itd. Co wywołuje, że mięśnie podnoszą cięższe towary z kierunkiem czasu.

Niektórzy ludzie próbują mylić nasze mięśnie. Ciągle zmieniają ćwiczenia, układy i odpowiedzi. To działa, że ​​ciężko polepszyć nasz wygląd, ponieważ nie nie robisz ćwiczeń dość długo. Nie możesz również wiedzieć, albo korzystasz postępy, ponieważ niszczy się zbyt dużo zmiennych w owym jednym momencie.

Zamieszanie mięśni zużywa się myleniem. W podstawowych tygodniach innego ćwiczeń szybko zdobędziesz siłę. Lecz to nie dlatego, że budujesz mięśnie. To zatem, że Twoja forma się poprawia - wydzielasz się bardziej efektywnie. Obraca się ćwiczenia zanim wzbiera się mięśnie.

Jeżeli pragniesz mamić swoje mięśnie, dodaj wartość na pas. To wytwarza Twojemu ciału nowy projekt, aby żyć energiczniejsze i ogromniejsze mięśnie, lecz bez mylenia. Rozpocznij lekkość, aby stworzyć moment. Użyj małych kroków 2,5 kg / 5 funtów na ruch. Lub po prostu StrongLifts 5 × 5 - wykorzystuje stopniowe przeciążenie.

Aby dokonać mięśnie, musisz działać zestawione ćwiczenia, które dodatkowo siedzą z kilkoma mięśniami. Część twojej rutyny musi nastawiać się z różnorodnych pięciu osób - squat, benchów, deadliftów, OHPress i Rows.

Większość wszystkich starsza się budować mięśnie z zadaniami izolującymi, takimi jak loki, muchy i rozbudowanie nogi. Stanowi aktualne zbędne, ponieważ siła jest zbytnio lekka. Zaledwie pewna rada mięśni podnosi ciężar, podczas gdy reszta zostaje obrana z locie. To utrudnia, jak ciężko można prowadzić. Jednak wielkość wymaga siły.

Możesz podciągnąć prostszy na Squat niż przedłużenie nogi, ponieważ biodra pomagają twoim stopom podnieść ciężar. Możesz chodzić cięższy na Bench Press niż muchy, ponieważ twoje ramiona skutkują ci w klatce piersiowej. Możesz nabyć prostsze ćwiczenia złożone, ponieważ startują w nich niemało rad mięśniowych.

Im cięższy jest Twój ciężar, tym świętszy stres na ciele, i im intensywniejsze pędy do wzrostu przyjemniejszych a zdrowszych mięśni. Przenosi się duży, dostajesz duże. Wzbudzają większe kłopoty ze układami niż ćwiczenia izolujące. Dlatego ćwiczenia trudne są bardziej skuteczne w projekcie osiągnięcia masy mięśniowej.

Mówiąc prościej…

Squats> rozszerzenie nogi

Bench Press> muchy hantle

Deadlift> kręcone nogi

Prasa Górna> przednie podnosi

Barbell Row> tylne podnosi

Chinups> loki bicepsowe

Dips> triceps kickbacks

Proste przeciążenie jest logiczniejsze do spełnienia w przypadku ćwiczeń złożonych. Więcej mięśni pracuje, a ciężar jest prostszy. Dodanie 2,5 kg / 5lb do 50 kg / 100lb Ława to ruch o 5%. Ale wynoszenie od 40lb do 50lb muszli hantle to ruch o 10%. Możesz dołączyć wagę dłużej za usługą zestawionych ćwiczeń.

Ćwiczenia złożone zwiększają symetrię mięśni. Ponieważ każde ćwiczenie działa jednocześnie kilka mięśni, nie można faworyzować lustra oraz mięśni plażowych. Stąd nie przekształca się w górną połowę ciała kapitana z ogromnymi ramionami, przecież bez nóg / pleców. Budujesz raczej równowagę ciała.

Związane ćwiczenia ćwiczą twoje ciało tak, jak doświadczasz go w typowym świecie. Absolutnie nie wykorzystuj jedynie samej grupy mięśni na zewnątrz siłowni. Twoje ciało zawsze obchodzi się w jednym elemencie. Dlatego siła, którą zakładasz z szkoleniami izolacyjnymi, nie przeciąga się na zewnątrz siłowni. Budują fałszywą siłownię.

A skoro ćwiczenia złożone działają równocześnie kilka mięśni, nie musisz prowadzić więcej niż trzech ćwiczeń na trening. To żałuje sezon w przyrównaniu do składania zadań izolacyjnych, w których pragniesz podwójnej ilości ćwiczeń do praktyce całego ciała.

Sporo mężczyzn traktuje, iż ​​pragniesz dokonywać bezpośrednio nad mięśniem. Gdy oczywiście stanowiło, mielibyśmy żołnierzy z klatką piersiową z beczki, ale ramiona ołówkiem ledwie wijące się. Ale ramiona ich są, ponieważ przechowują się i tłoczą na masę. To stwarza wzrost.

Dlatego triceps nie chce więcej funkcji po wyczekiwaniu ciężkich. Jedne ćwiczenie może pompować i wykonywać to. Natomiast nie pięć. Toż pewnie być kontrwywiększe, bo twoje ramiona są małymi mięśniami, które muszą odbudowy. Nie mogą zrobić, jeśli nadal spadasz ich w odrobinę izolacji.

Spora porcja zamieszania pochodzi z faktu, że kulturystów robi głównie izolację. Ale jeszcze wielu czołowych kulturystów było przyjemnych jak byki. Stworzyli wielkość i siła, najpierw ćwicząc głównie ćwiczenia złożone. W dojrzalszym okresie lecz w separacji ich pracy. Cytat z Arnold jeszcze raz ...

"Teoria Rega Parka liczyła na aktualnym, że najpierw trzeba wykonać masę, a wtedy dłutować, by zdobyć jakość; Pracujesz ponad naszym ciałem, jak rzeźbiarz będzie grał na skraju psy czy drzewa lub zawodowi. Odnajdziecie to "" im ostrożniej, im tak, tymże lepiej "" zaczniesz ciąć i nazwać. Pracujesz stopniowo, aż będzie skory do przygotowania i wypolerowania. A tak to, jak tak wiesz o fundacji. Więc każde choroby słabego wczesnego treningu podkreślają się beznadziejnymi, prawie nieodwracalnymi wadami. [..]

Szła po górze, co dla mnie oznaczało 230 kilogramów czystej wagi ciała. W bieżącym ciągu nie pytał o mój talię czy trochę innego, co dało mi symetryczny wygląd. Chciałem tylko zbudować olbrzymie 250-funtowe ciało, ciężko chodząc z mocą i rozbijając mięśnie. Mój charakter wyglądał ogromnie, był tragiczny i potężny. Widziałem, kiedy dodaje. Moje mięśnie rozpoczęły się pęknąć. Wiedziałem, że jestem w możliwości.

- Arnold Schwarzenegger, Edukacja kulturystów

Powiedzmy, że nadal myślisz, że muchy stworzą większą klatkę piersiową niż Bench Press. Jeśli podwojesz Deska z 110 do 220 funtów, podwojesz siłę klatki piersiowej, skrzydeł i ramion. Wówczas możesz dziś wykonywać te muchy z poważniejszą rolą niż dotychczas. Podkreśla to, że kupisz korzystniejsze efekty z izolacji.

Naprawdę świetnie jest dokonać jakąś izolację, dopóki nie istnieje toż niezastąpiona rzecz, którą dokonujesz. Zasada Pareto potrafi stanowić radosną wskazówką - 80% ćwiczeń złożonych, takich jak Squats, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Następnie 20% izolacji, jak loki do pompowania i modyfikowania mięśni. Obecne jest, jeśli wciąż potrzebujesz, nie przeszkadzam.

Copyright © 2017 Suplementdietynaodchudzanie.pl