Jak zbudować masę mięśniową


Więcej role to góra mięśni. Im szersze ciężary podnoszą, tym znaczniejsze stoi się ciało, i im zdrowsze mięśnie. Twoje mięśnie zwiększają rozmiar, dzięki czemu potrafią budować cięższe ciężary. Dlatego znaczenie jest wielkością - podnosi ciężkie ciężary i niewątpliwie zyskujesz masę mięśniową.

Część ludzi stara się budować mięśnie, osiągając wysokie ćwiczenia odcinające, póki nie wypompują i nie bolą. Tymczasem to również działa, albowiem nie można podnieść wystarczająco ciężko, aby stworzyć wzrost mięśni. Tylko podnośniki, jakie są już srebrne lub biorą narkotyków, mogą pisać mięśnie, robiąc najczęściej powtarzania izolujące, takie jak loki i muchy.

Naturalne podnośniki muszą zestawionych ćwiczeń, aby zbudować mięśnie. Musisz głównie Squat, Bench, Deadlift, OHPress i Row. Musisz podnieść ciężkie. Stwórz aktualne plus potrafisz wynieść do 43 funtów mięśni bez zastosowania leków lub uprawiać bardzo niż trzy razy w tygodniu. Więc nawet działa dla małych hardgainerów takich jak ja.

Jak tworzyć mięśnie

Najpoważniejszym błędem w pisaniu mięśni jest informowanie jak kulturysta. Wielu kulturystów używa narkotyków, tymczasem nie powie. I wyjątkowo zbudowali grupa ich powierzchni mięśniowych z znajomości, które już robią. Więc i ćwiczenia kulturystyczne nie robią dla grup ludzi. To pracuje...

Bądź wyraźniejszy. Najlepszych kulturystów, które występowały, były skuteczne. Wiedzieli, że wiele roli to szereg mięśni. Podnieś nasz Squat do 140kg / 300lb, Bench Press do 100kg / 220lb i Deadlift do 180kg / 400lb. Cała masa mięśniowa wzrośnie, ponieważ wytrzymałość jest rolą.

Dodaj wagę. Zapomnij o pompie i bolesności. Zamiast zawierać się na daniu siły na pasku. Spróbuj podnieść bardzo niż nowy raz. Będziesz intensywniejszy, co zwiększy całą masę mięśniową. Jeżeli nie podniesiesz dzisiaj wiele niż w ubiegłym miesiącu albo roku, nie budujesz mięśni.

Czy elementy. Wykonaj zadania, które grają również kilka mięśni. Będziesz mógł poruszać cięższe ciężary, które będą zawierać przyrost mięśni. Część twojej rutyny powinna ustawiać się z prostych przysiegów, stołu, podestów, suwnic i belek.

Użyj Barbell. Można podnieść cięższe towary z barbells niż pozostałe narzędzia. Musisz także zrównoważyć wagę. Barbells angażują więcej mięśni oraz zadają znaczniejszy wzrost. Użyj wolnych ciężarów nie podłączonych do organizacji. Rozpocznij oświetlenie i zastosuj odpowiedniej formy, aby uniknąć obrażeń.

Zwiększ częstotliwość. Im zwłaszcza trenujesz mięśnie, tym dużo pobudzasz go rosnąć. Im masa ćwiczysz, tym intensywnie twoja technika się poprawia, i prostsze możesz podnieść. Zacznij kucać, dusząc i przesuwając trzy razy w tygodniu, oraz nie chociaż raz.

Wyzdrowieć. Twoje mięśnie muszą szkolić z twoich treningów, aby rosnąć coraz mocno. Nie umieją odzyskać siły, jeśli codziennie ciężko pracujesz. Nawet twój mózg potrzebuje przerwy. Weź trzy do czterech dni relaksu w tygodniu. Pomóż mięśniom odzyskać dobrze jedzenia, wody oraz odpoczynku.

Kosztuj więcej. Twoje ciało używa odżywce do opalania sportów i odzysku mięśni. Twoje mięśnie nie mogą powrócić do zdrowia oraz wzrastać, jeśli brakuje żywności. Grupę mężczyzn marzy co kilka 3000kcal / dzień, aby zbudować mięśnie. Skinny klienci o jasnym metabolizmie muszą również daleko, aby ubrać na wartości.

Spożywać białko. Twoje ciało używa białka w obiektu wykonania nowego mięśnia oraz odebrania uszkodzonego mięśni po wysiłku. Potrzebujesz 2,2 g białka na kilogram wagi ciała (1 g / lb), aby zmaksymalizować odzysk mięśni a czynić mięśnie. Dla gościa o gramaturze 80 kg / 175 kg dziennie jest wówczas prawie 175 g białka.

Zleć na posadzkę. Nie bogata kupić sterydów podobne efekty bez używania sterydów. Nie potrafisz zmienić się w Arnolda za trzy miesiące, ponieważ budowanie mięśni wymaga czasu. Gwiazdy określały nierealistyczne oczekiwania. Przestań próbować wyglądać. Skup się na poprawie siebie. To zachowuje frustrację.

Bądź jeszcze. Grupa mężczyzn korzysta 0.25kg / 0.5lb chudego mięśnia tygodniowo, jeśli stworzy skuteczny plan treningowy również precyzyjnie je zjeść. Nie umiesz dostać mięśni silnie niż wtedy. To mieszka rok, aby otrzymać 12kg / 24lb mięśni niskich i ustalić dramatyczną zmianę. Całość jest to kluczowa.

Szybkość wzrostu mięśni

Większość klientów może kupić 0.25kg / 0.5lb mięśni szczupłych tygodniowo, kiedy rozpoczną się podnosić. To prawie 1kg / 2lb mięśni na miesiąc lub 12kg / 24lb w etapu roku. Wkłada się, że zdecydowany program szkoleniowy, taki jak StrongLifts 5 × 5, dobrze zjeść również są spójne. Wzrost mięśni ogranicza się po wczesnym roku.

Twoja waga ciała może wzrosnąć o ponad 1 kg / 2 kg miesięcznie podczas podnoszenia. Twoje mięśnie magazynują glikogen, który kieruje twoje treningi. Glikogen zbiera się z wódką, co sprawia zatrzymanie wódki także cięższy wygląd. Ta wielkość wody zwiększa ciężar ciała. Jednak zatem nie jest dobra tkanka mięśniowa.

Niektórzy klienci mogą nabyć bardzo niż 1kg / 2lb mięśni na księżyc. Nastolatki zyskują mięśnie szybciej, bowiem mają wiele testosteronu. Skinny dzieci zyskują mięśnie szybciej, ponieważ zaczynają słabnąć. Ludzie, którzy zachowali się przed uzyskaniem mięśni szybciej dzięki pamięci mięśniowej. Narkotyki zmieniają wszystko.

Z przeciwnej części starsi mężczyźni osiągają mięśnie wolniej, skoro stanowią kilka testosteronu. Również jak u samic - zazwyczaj zajmują tylko połowę mięśnia lub 12lb w pierwszym roku. Silni podnośniki zyskują mięśnie wolniej niż przeciętne podnośniki, gdyż są obecnie większą wagę mięśniową.

Ale zwykle można spodziewać się, że w układu wczesnego roku weźmie się około 1 kg / 2 lb mięśni na miesiąc w pozytywnym programie szkoleniowym. Dlatego jeżeli z dowolnego czasu biegniesz na siłownię, jednak zupełnie nie zrobiłeś programu takiego jak StrongLifts 5 × 5, możesz nadal uzyskać 12 kg / 24 kg mięśnia w układu najbliższych 12 miesięcy.

Większość twoich przychodów mięśniowych zaatakuje przez centralne trzy lata. Na frontu istniejesz bierny i dysponuje młody mięsień. Więc zyskujesz głębię oraz mięśnie szybko - są to nowi. Począł z chudego tłuszczu o masie 60 kg / 135 funtów. Moja siła wzrosła do 80kg / 175lb w procesu pierwszych trzech lat, w grupie w kluczowym roku.

Ale od owego sezonu moja siła nie przeobraziła się. Im wysoce mocy i mięśni masz, tym ciężko zarobić więcej. Jest owo należeć zmniejszenia zysków - potrzeba sporo funkcji, i zwrot jest słabszy. Szczęśliwie rezultaty są skłonniejsze do utrzymania, i wrócić już po zakończy.

Większe jest projektowanie mięśni niż utratę tłuszczu lub mocniejsze. Możesz szybko stracić 0,5 kg / 1lb tłuszczu tygodniowo, jedząc nieco mniej. Możesz łatwo dodać 2.5kg / 5lb na ruch na Squats przez chwila tygodni z StrongLifts 5 × 5. Lecz nie można zrobić więcej niż 0,5 kg / 1lb mięśni na tydzień. Porównać…

To przekonuje, dlaczego nie możesz oczekiwać jak najnormalniejsi kulturystowie, modele fitness lub gwiazdy w łańcuchu trzech miesięcy. Od lat uczą przez masa lat - Arnold podnosił ciężary przez osiem lat, zanim wygrał swojego pierwszego Olympia. Zaś nie ignoruj ​​błyskawice, opalania, photoshopu, narkotyków, ...

Nie ważna odebrać więcej niż 1kg / 2lb mięśni na miesiąc. Istnieje aktualne łagodny limit genetyczny. Jednym ratunkiem, by zdobyć mięśnie nagle nie będzie wolniej. To panuje rok, aby uzyskać 12 kg / 24 kg mięśni oraz utworzyć gwałtownej zmiany. Bądź jednolity i skoncentruj się, to nie potrzebujesz dwóch lat, by tam dotrzeć.

Duża masa mięśniowa zależy często z wysokości i konfiguracji kości. Wysokie świadomości potrafią tworzyć większą wagę mięśni niż wszystkich krótkich. Pany z sporymi, grubymi klatkami mogą dostać więcej mięśni niż panowie o drobnych budurach także średnich nadgarstkach / kostkach jak ja.

Casey Butt Phd opracował receptury, aby stwierdzić maksymalną masę mięśniową, jaką można zarobić naturalnie. Jego próbowania wsparte są na sił mięśni najlepszych kulturystów na świecie, zanim były sterydy anaboliczne (źródło). Przekształcę formułę Casey w popularną tabelę poniżej.

Te kategorii zakładają rozmiar nadgarstka 17.8cm / 7 ", rozmiar kostki 22.9cm / 9" i tkanki tłuszczowej 10%. Wielkość mięśnia stanowi najsolidniejsza. Te pierwsze dotyczą tylko mężczyzn. Samica potencjał fizyczny jest gorszy, skoro są one zazwyczaj krótsze, niższe i osiągają chwila testosteronu.

Te wartości składają się na zwycięstwach najlepszych kulturystów, jakie kiedykolwiek istniały, w tymże Reg Park. Dlatego nierealistyczne ogłasza się oczekiwanie zdobycia jak najtrudniejszej liczb mięśni. Ci, którzy kierowaliśmy, byliśmy prawdziwszą etykę i genetykę rzeczy niż reszta, inaczej nie byliśmy się mistrzami.

Stanów to odpowiedni, jeśli zrobisz 90% swojego potencjału fizycznego w złym stanie. Jestem 5'8 "z 6'7" nadgarstkami. Ja ważę około 175lb z może 12% tkanki tłuszczowej. To 90% z 190lb. Dlatego, wprawdzie nie istnieję grubym gościem również pewnie czekać niemało na dokumencie, ludzie, spośród którymi się spotykam, zawsze kieruję wycieczkę na podnoszenie ciężarów.

Te liczby pokazują, że grupę facetów nie będzie wyprodukować 200lb drobnego i silnego ciała. Średnia wielkość gości w Losach Zjednoczonych wynosi 1m75 / 5'9 ". Chyba, że ​​stanowisz ostrzejszy, samym rodzajem na zwycięstwo poziomu 200lb jest rozbudowanie twojego organizmu tłuszczu ... lub otrzymywanie sterydów anabolicznych. Ciężka instytucja nie przyniesie efektu naturalnym podnośnikom.

Należy o aktualne, by nie demotować ciebie. Wręcz odwrotnie - nie chcę, abyś się zdezaktywizowała, ponieważ wyznasz nierealistyczne cele, takie jak 21 "zgrane ramiona. Reg Park miał 18,5 "ramion, rywalizował przy 214 funtów dodatkowo zawierał 6'1" wysokości. Potrafił Squat 600lb i Bench 500lb. Jest niemało prawdopodobne, aby sprawić silniejsze od niego. Naprawdę.

To prawo, że ​​zmieniły się sposoby treningu i żywienia. Ludzie zyskają dynamikę oraz mięśnie łatwo niż w ciągach Rega Parka. Ale genetyka dobra nie przeobraziła się - nadal istnieje ograniczenie, ile mięśni można tak uzyskać. A toż chce zwłaszcza z intensywności i wymiaru ramki.

Co się zastąpiłoby to sterydy anaboliczne. Arnold Schwarzenegger walczył na 235lb / 6'2 ". Trzy dekady później Ronnie Coleman rywalizował o 300lb / 5'11 ". Oboje ciężko pracowali, obaj Deadlifted ponad 700lb, Arnold przyznał nawet, że używał narkotyków. Jednak pewien wyraźnie używany więcej, żeby zarobić 65lb większe ...

Dlatego zawodnicy fizycznej sylwetki rzadko ważą ponad 200lb. Nie umieją istnieć dość szczuple, żebym się pokazać zgrane. Część mężczyzn konkuruje w łatwiejszej klasie 165lb, ponieważ załatwia się to, kiedy polecisz do indywidualnego ciało w oleju. 200lb zgrane, naturalne fizyczne mięsa są rzadkie.

Twoja genetyka determinuje kształt twoich mięśni. Ludzkie mięśnie wyglądają inaczej z owego jednego warunku, iż ich czci wyglądają inaczej. Możesz podnieść poziom mięśni, podnosząc ciężary. A nie możesz poprawić naszego stanu, bowiem nie możesz zmienić naszej genetyki. Przykłady ...

Rozmiar ramki. Ludzie z bliskim tułów porównywalny do mnie uważają większy obraz niż obywatele z dużym torsem. Do zastosowania tej jedynej liczbie miejsca niezbędna jest niższa masa mięśniowa. Mężczyzny z dalekim torsem będą wyglądać bardziej wydłużone także traktują mniejsze talia.

Wstawki mięśni. Mięsień będzie liczył konkretniejszy zasięg, skoro zamierzasz duże wstawki bicepsowe. Twoje cielęta będą oczekiwać mniejsze, skoro korzystasz ogromne cielęce przywiązania, takie jak ja, bo uważamy mniej mięśni do praktyce - większość dolnej partii nogi i kości jest ścięgna.

Długość kończyn. Pracownicy z wieloletnimi skrzydłami i stopami jak ja zawsze będą oczekiwać bardziej mała, bowiem istnieje dobrze położenia na wypełnienie. Muszą podnieść ich cały rozmiar mięśni, aby ich ramiona i nogi robiły duże. Będą musieli stanowić daleko na tejże tejże wysokości, kosztując więcej.

Należy pamiętać, iż nie można izolować partii mięśni. Nie można zarabiać niższych lub zewnętrznych biczek, ani wewnętrznej klatki piersiowej. Działasz cały mięsień, lub nie. Co można sprawić, to zwiększyć ogólny rozmiar mięśnia, więc wydaje więcej. Tworzysz to, podnosząc proste i pochłaniać dużo.

Nie staraj się robić jak gwiazda lub model. Każdy jest przygotowany inaczej, gdy szybko wyjaśniono. Twoja genetyka determinuje kształt twoich mięśni. Tak dlatego, gdyby nie posiadasz tego tegoż rozmiaru ramki, długości kończyn i kosztów mięśniowych, co gwiazda lub model, nie będziesz w okresie oddać swojego wyglądu.

W rzeczywistości gwiazda filmowa nie wygląda naprawdę jedno. Zwróć radę na ostatnie, jak Hugh Jackman wygląda jak najniebezpieczniejszy z trzech. Chris Hemsworth jest dłuższy tors z niższym chudym. Ciało Daniela Craiga jest gorsze i czeka nieporęcznie. Ich klatka piersiowa oraz ramiona posiadają inne modele.

Nawet gdyby podniesiesz i zjedz to jedno, nie będziesz oczekiwać oczywiście samo. Przez dwa lata trenowałem z doradcą. Popełniliśmy te indywidualne komplety. Reps oraz ćwiczeń. Ale wyglądałem inaczej, ponieważ inna genetyka. Moi bracia i czekają inaczej, mimo tych tychże rodziców. Więc postępuje właśnie dla bliźniąt identycznych.

Część mężów nie może chować się sławnych ćwiczeń. Są męczące i wieloletnie. Aktorzy mają chwila. Otrzymują akceptację od osobistych trenerów i kucharzy. Są zmotywowani wielkimi paychecks. A dużo nienawiści chwytają się, zamykaj się gdy tylko rejestrowanie się skończy, i nawiąż tłuszcz. Sprawdź Gerarda Butlera po 300.

Rzeczywistość stanowi taka, iż ​​część artystów nie patrzy w filmach przez pełen rok. Muszą wyglądać ładnie właśnie w niemało koszulkach. Natomiast ich mięśnie są akcentowane przy zachowaniu specjalistycznych kątów, błyskawic, makijażu albo nawet CGI. Dla plakatów filmowych jest doświadczona fotografia. Dużo dymu i luster.

I wówczas są sterydy. Aktorzy są na wyciągniętym harmonogramie. Wstają, jednak jeszcze muszą wyglądać zgrane. Ich wynagrodzenie zależy od ich kształtu. Walka jest cienka. To skutkuje, że sterydy kuszą. Ale niewielcy są prości na użytkowanie spośród nich - nie potrzebują mieć tematów czy rozczarować swoich fanów.

Należy o aktualne, że miło jest zachęcać transformacjami gwiazd. Chris Pratt z oleju zmieści się w rytmu sześciu miesięcy - fajnie. Hugh Jackman jest jeszcze wysoki i przyjemny w głębokich latach czterdziestych - świetnie. Po nisku nie próbuj wziąć tych indywidualnych finałów w tej tejże kwocie czasu przy używaniu tejże jedynej czynności. Owo nie zadziała.

Ważniejsze - nie próbuj patrzeć kiedy ktoś inny. Wykonaj zdrowsze ciało, które dostaje, że nowi chcą wyglądać jak Ty. Uczyń to poprawiając skuteczność oraz wielkość mięśniową najpierw, i potem opuszczając tkanki tłuszczowe, żeby dostać zgrane. To uczyni, że będziesz przypominać pięknie niezależnie z znajomych genów.

Copyright © 2017 Suplementdietynaodchudzanie.pl